Përbërje natyrale
Ndikim të përgjithshëm në përmirësimin e shëndetit
Rezultat i garantuar

DimaNight

PËR HUMBJE PESHE
dimanight2x1.png
Çmimi i shitjes: 2×1 in 4590 lek
dimanight2x1.png
Ulje deri në 50%
PAKO ME ULJE

DIMA NIGHT ËSHTË NJË SEKRET I SHIJSHËM ENERGJETIK PËR TRUP TË HOLLË SI NJERËZIT E FAMSHËM

Produkti më i njohur për humbjen e peshës midis yjeve më të mëdhenj në botë!

Maria, një nutricioniste e njohur që punon me njerëz të famshëm, rekomandon marrjen e pikave DimaNight 2 herë në ditë ndërmjet vakteve.

Përmbajtja e përbërësve aktivë djeg yndyrën në zonat problematike.

DimaNight ruan metabolizmin, eliminon toksinat dhe ju ndihmon të humbni peshë. Alga fucus rrit metabolizmin dhe energjinë.

foto-dimatest.png
slide3.jpeg
Falë DimaNight, arrita bark të sheshtë në vetëm një muaj! Kjo është një mrekulli dhe jo dietë!

Nada, 24 vjeç
Administratore

REZULTATE TË DUKSHME QË NË NGA DITËT E PARA!
Shkencëtarët më në fund zbuluan një metodë për të humbur peshë pa ndryshuar stilin e jetës tuaj. Ata zbuluan kapsula për humbjen e peshës, DimaNight. Komponentët e tyre thithin yndyrë dhe pastrojnë trupin nga toksinat në mënyrë aktive. DimaNight rrit metabolizmin. Falë kësaj, ju humbni peshë çdo ditë, edhe nëse nuk merreni me sport dhe nuk mbani dietë.

Rezultatet e kërkimi shkencor

Gjatë procesit të zhvillimit të Dimanight, shkencëtarët analizuan më shumë se 2000 produkte për të mësuar rreth vetive të tyre për djegien e yndyrës dhe detoksifikimin.

Si rezultat, ata krijuan një formulë që përputhet me metabolizmin. DimaNight ruan metabolizmin, eliminon toksinat, përmirëson funksionin e zorrëve dhe ju ndihmon të humbni peshë. Përdorimi i rekomanduar: si një shtesë diete për humbje peshe.

Mikroelementet nxisin procesin e pastrimit të trupit dhe rregullojnë ndjenjën e urisë, ndërsa acidet organike përshpejtojnë djegien e yndyrave.

dott.jpg

Përbërje me cilësi të lartë që do t’ju ndihmojë të humbni peshë shpejt dhe në mënyrë të sigurt!

tarassaco.jpg
TARASSACO
Përmban hormonin e ndjenjës së mirë, i cili rregullon gjumin, disponimin dhe kontrollet uria nervore. Ka efekte pastruese, antiflake dhe ndihmon në uljen e belit, duke favorizuar eliminimin e yndyrës së barkut.
ortosiphon.jpg
ORTOSIPHON
Promovon humbjen e shëndetshme dhe të shpejtë të peshës, stimulon metabolizmin bazal, duke lejuar trupi për të djegur më shumë kalori, edhe në pushim, eliminon gjithashtu ënjtjen e barkut.
fucus.jpg
FUCUS
Ka një fuqi dobësuese, stimulon metabolizmin për të djegur më shpejt yndyrën. Redukton ndjenjën e urisë dhe përthithjen e kalorive.
dimanight-foto.png
ME DIMANIGHT, JO VETËM QË DO TË HUMBNI PESHË POR DO TË RIPËRTËRINI TËRË TRUPIN TUAJ!
dieta.jpg
SI PUNOJMË NE
block11_item1.jpeg
Porositni tani dhe merreni me ulje.
block11_item2.jpeg
Prisni një telefonatë nga këshilltari ynë dhe konfirmoni detajet.
block11_item3.jpeg
Ju nuk paguani asgjë derisa të merrni pakon tuaj me postë ose korrier.
Ndihmoni trupin tuaj të heqë qafe peshën e tepërt!
dimanight2x1.png
FORM
© 2022 Copyright. All rights reserved.